O nás

O nás

AZ personalistika je firma, která nabízí profesionální služby v oblasti vzdělávání, náborů a poradenství již od roku 2009.

Co Vám můžeme nabídnout?

Zdokonalování svých znalostí nebo znalostí Vašich zaměstnanců na našich veřejných i interních kurzech a seminářích, které pořádáme po celé ČR.

Vyhledáme pro Vaši firmu kvalitní zaměstnance nebo je odhalíme mezi Vašimi stávajícími zaměstnanci. A to jak formou klasického náboru, tak speciálními metodami, jako je assesment či development center.

Poradíme Vám. Pokud Vás např. čeká kontrola z úřadu práce, inspekce práce, finančního úřadu či z jiných kontrolních orgánů, připravíme Vás na ní. Nejste si jisti, zda máte vše v pořádku? Diskrétně prověříme Vaši agendu, zjistíme nedostatky a poradíme Vám, jak docílit bezvadného vedení daných dokumentů.

Potřebujete konzultaci? Naši lektoři Vám rádi poradí. Stačí nám jen napsat dotaz.

Zorganizujeme teambuildingové aktivity. Zorganizujeme Vám out / in door teambuildingové akce pro Vaše zaměstnance dle Vašich požadavků.

Na každý Váš problém či požadavek z oblasti personalistiky, lidských zdrojů, mezd, pracovních úrazů, pojištění, účetnictví, daní apod. máme řešení. Rádi se Vám budeme věnovat a pomůžeme Vám rychle a efektivně. Přesvědčte se sami, že to nejsou jen plané řeči.

Kurzy             Poradenství

 

 

 

 

 

 

 

Nejbližší kurzy

Nepřehlédněte

  •  

    Ve světě veřejného vzdělávání ... Více...

  • OBCHODNÍ PODMÍNKY

    23.9.2014

    1. Objednávka

    Přihlášky na kurzy pořádané naší firmou přijímáme písemně, a to buď e-mailem, elektronickou... Více...