Kalendář kurzů

Kalendář kurzů

Název kurzuŠikana na pracovišti
Tématická oblastPracovní právo a personalistika
Časový rozvrh
Cíl kurzuS šikanou má zkušenost mnoho zaměstnanců, má různé podoby a může se s ní setkat jak řadový zaměstnanec, tak vedoucí pracovník. Na našem kurzu se dozvíte, jak šikanu rozeznat, jak se proti ní bránit a také jak jí předcházet.
Cílová skupinaWebinář je určen pro personalisty, vedoucí pracovníky, zaměstnavatele, studenty oboru management a personalistika, ale i pro širokou veřejnost, kterou tato problematika zajímá.
Program kurzu

OBSAH KURZU:

  • Pojem šikana, její příčiny a kořeny
  • Stávající legislativa postihující šikanu
  • Šikana pozitivní a negativní
  • Opodstatněná šikana
  • Obrana zaměstnance před šikanou
  • Zkušenosti z pracovního trhu 1997-2022
  • Závěry
  • Diskuse

. Lektor, JUDr. Mgr. Ing. et Ing. Richard Blatný, FINS., MBA, LL.M., Ph.D., získal četné mezioborové zkušenosti, absolvoval management a personalistiku na VŠE, v rámci studia práv se soustředil především na pracovní právo, absolvoval i kurz mediace. Problematiku přednáší na několika vzdělávacích institucích, v oboru i publikuje. Vychází rovněž z osobního výzkumu pracovního trhu v letech 1997-2022.  

POZNÁMKA:

Tento kurz můžete absolvovat on-line odkudkoliv.  Jedná se o ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ, můžete tedy komunikovat s lektory a pokládat jim dotazy či diskutovat. Kurz můžete přehrávat na počítači, tabletu či chytrém telefonu.  I na tomto kurzu budou klasické přestávky.

Kurz on-line má kromě ochrany zdraví ještě další výhody – můžete zůstat v pohodlí domova, ušetříte čas i peníze za cestu a studijní materiály Vám pošleme předem.

Přihlášení do kurzu není žádná věda!  Výuka probíhá prostřednictvím platformy MS Teams. Ke spuštění školení není potřeba předchozí instalace programu, stačí pouze přístup k internetu.  Ke kurzu se pak připojíte  pomocí odkazu, který Vám pošleme na Váš email. 

 Unikátní nabídka – pokud nemáte se školením on-line žádné zkušenosti nebo si nejste jisti, zda Vám vše po technické stránce funguje správně, nabízíme 1-2 dny před kurzem zkoušku připojení, kde Vám vysvětlíme, jak vše funguje a potřebné funkce vyzkoušíme. Zkouška Vám nezabere ani 5 minut, vše je velice jednoduché a získáte jistotu, že „ostré“ připojení do kurzu proběhne bez potíží.

Pořízení zvukového či obrazového záznamu on-line vysílání není povoleno.

Přehled všech vypsaných termínů kurzu - Šikana na pracovišti

Datum Místo Lektor Var. symbol Cena  
16.06.2022
ON-LINE
ON-LINE Ing. et Ing. Mgr. et Mgr. Richard Blatný, MBA, LL.M. 2400 CZK
+ DPH
přihlásit

Neplátcům DPH nabízíme slevu 10% z ceny kurzu.