Kalendář kurzů

Kalendář kurzů

Název kurzuDaň z nemovitých věcí aktuálně
Tématická oblastEkonomické školení
Časový rozvrh5 hodin
Cíl kurzuKurz vás kompletně seznámí se zákonem o dani z nemovitých věcí, získáte ucelený pohled a naučíte se vypočítat daňovou povinnost z nemovitostí. Výklad zákona bude veden s vazbou na vybraná související ustanovení, pojmy a definice.
Cílová skupinaKurz je určen pro účetní a daňové poradce. Je také vhodný pro realitní makléře a ostatní, kteří chtějí umět sami vyplnit daňové přiznání a správně vypočítat daň z nemovitých věcí.
Program kurzu

Obsah školení:

  • Předmět daně – pozemky, stavby a jednotky
  • Poplatník daně
  • Osvobození od daně
  • Základ a sazba daně, místní koeficient
  • Výpočet daně
  • Zvýšení daně u prostor užívaných k podnikání
  • Zdaňovací období
  • Daňové přiznání a místní příslušnost
  • Placení daně

Každý absolvent obdrží elektronickou cestou Osvědčení o absolvování kurzu.

Lektor: Ing. Julie Vasko - daňová poradkyně se specializací na nemovitosti a majetkové daně, zkušební komisařka KDP ČR.

Vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor Účetnictví a finanční řízení podniku. Řadu let působila jako finanční ředitelka ve velké developerské společnosti. V současné době se věnuje daňovému poradenství v účetní a daňové kanceláři VV MoneyTax s.r.o. Je členkou Komory daňových poradců a členkou odborných sekcí Účetnictví a Majetkových daní při Komoře daňových poradců.

POZNÁMKA:

Tento kurz můžete absolvovat on-line odkudkoliv.  Jedná se o ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ, můžete tedy komunikovat s lektory a pokládat jim dotazy či diskutovat. Kurz můžete přehrávat na počítači, tabletu či chytrém telefonu.  I na tomto kurzu budou klasické přestávky.

Kurz on-line má kromě ochrany zdraví ještě další výhody – můžete zůstat v pohodlí domova, ušetříte čas i peníze za cestu a studijní materiály Vám pošleme předem.

Přihlášení do kurzu není žádná věda!  Výuka probíhá prostřednictvím platformy MS Teams. Ke spuštění školení není potřeba předchozí instalace programu, stačí pouze přístup k internetu.  Ke kurzu se pak připojíte  pomocí odkazu, který Vám pošleme na Váš email. 

 Unikátní nabídka - pokud nemáte se školením on-line žádné zkušenosti nebo si nejste jisti, zda Vám vše po technické stránce funguje správně, nabízíme 1-2 dny před kurzem zkoušku připojení, kde Vám vysvětlíme, jak vše funguje a potřebné funkce vyzkoušíme. Zkouška Vám nezabere ani 5 minut, vše je velice jednoduché a získáte jistotu, že „ostré“ připojení do kurzu proběhne bez potíží.

Pořízení zvukového či obrazového záznamu on-line vysílání není povoleno.

Přehled všech vypsaných termínů kurzu - Daň z nemovitých věcí aktuálně

Nebyl nalezen žádný termín - v případě zájmu nás kontaktujte přes
kurzy@azpersonalistika.cz