Kalendář kurzů

Kalendář kurzů

Název kurzuOceňování nemovitých věcí - ODPOLEDNÍ KURZ
Tématická oblastEkonomické školení
Časový rozvrh6 hodin
Cíl kurzuNa kurzu se dozvíte o základních zásadách, metodách a principech oceňování nemovitého majetku. Absolvováním našeho kurzu získáte vědomosti potřebné pro oceňování nemovitého majetku a získáte přehled o aktuální situaci na trhu nemovitostí v ČR. Přednášející má mnohaletou praktickou zkušenost, získal četné mezioborové zkušenosti, aktivně oceňuje 15 let, problematiku přednáší na několika vzdělávacích institucích, v oboru publikuje a je autorem tematických skript.
Cílová skupinaKurz je určen pro všechny, koho zajímá či se profesně dotýká téma oceňování nemovitého majetku, pro začínající odhadce, pro studenty specializačních kurzů oceňování nemovitostí, apod.
Program kurzu

Obsah kurzu:

  • Ocenění dle cenového předpisu a na bázi tržního ocenění
  • Současné zpětné ocenění před rok 1989
  • Cena a hodnota
  • Cena obvyklá a tržní hodnota
  • Realizované prodeje a inzertní nabídka
  • Problematika vyhodnocení realizovaných prodejů
  • Problematika osobních koeficientů, kterými se vyhodnocuje míra odlišnosti vzorků a předmětu ocenění
  • Závěry
  • Diskuse

Posluchač obdrží Osvědčení o absolvování kurzu.

Lektor kurzu: Ing. et Ing. Mgr. et  Mgr.  Richard Blatný, MBA, LL.M.

Absolvoval techniku (1989), historii a filosofii (1994), personalistiku a management (2005), práva (2017), Institut na oceňování majetku (IOM) – nemovitosti (2007) při VŠE, kurs mediace na Asociaci mediátorů ČR (2015), v roce 1996 obdržel prestižní certifikát FINS. od Mezinárodní napoleonské společnosti se sídlem v Montreale.

Ocenil více než 3500 nemovitostí různého charakteru, je publikačně činný. V roce 2020 absolvoval specializační kurs Ústavu soudního inženýrství při VUT Brno na oceňování movitých věcí. Je před obhajobou dizertační práce na právnické fakultě v Praze.

POZNÁMKA:

Tento kurz můžete absolvovat on-line odkudkoliv.  Jedná se o ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ, můžete tedy komunikovat s lektory a pokládat jim dotazy či diskutovat. Kurz můžete přehrávat na počítači, tabletu či chytrém telefonu.  I na tomto kurzu budou klasické přestávky.

Kurz on-line má kromě ochrany zdraví ještě další výhody – můžete zůstat v pohodlí domova, ušetříte čas i peníze za cestu a studijní materiály Vám pošleme předem.

Přihlášení do kurzu není žádná věda!  Výuka probíhá prostřednictvím platformy MS Teams. Ke spuštění školení není potřeba předchozí instalace programu, stačí pouze přístup k internetu.  Ke kurzu se pak připojíte  pomocí odkazu, který Vám pošleme na Váš email. 

 Unikátní nabídka – pokud nemáte se školením on-line žádné zkušenosti nebo si nejste jisti, zda Vám vše po technické stránce funguje správně, nabízíme 1-2 dny před kurzem zkoušku připojení, kde Vám vysvětlíme, jak vše funguje a potřebné funkce vyzkoušíme. Zkouška Vám nezabere ani 5 minut, vše je velice jednoduché a získáte jistotu, že „ostré“ připojení do kurzu proběhne bez potíží.

Pořízení zvukového či obrazového záznamu on-line vysílání není povoleno.

 

Přehled všech vypsaných termínů kurzu - Oceňování nemovitých věcí - ODPOLEDNÍ KURZ

Datum Místo Lektor Var. symbol Cena  
31.05.2022
ON-LINE
ON-LINE Ing. et Ing. Mgr. et Mgr. Richard Blatný, MBA, LL.M. 2600 CZK
+ DPH
přihlásit

Neplátcům DPH nabízíme slevu 10% z ceny kurzu.